ACRA šnorchlovacia súprava modrá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.29 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Potápačská sada ACRA šnorchlovacia súprava modrá:Máte na vašej dovolenke v úmysle preskúmať vodný svet? Set na potápanie Acra vám dopraje nádherný pohľad na krásu pod hladinou. Táto súprava obsahuje okuliare a šnorchel. V súprave tak nájdete všetko dôležité a nestane sa, že by ste sa potápania na dovolenke museli zriecť. Potápačský set využijete pri šnorchlovaní. Hlavné vlastnosti potápačského setu ACRA šnorchlovacia súprava modrá Pri kúpaní na dovolenke vám určite príde vhod potápačský set Acra Obsah setu: okuliare a šnorchel K výhodám potápačskej masky zaraďujeme dvojzorníkové tvarovanie Šnorchel disponuje dĺžkou 420 mm Začnite sa potápať s potápačskými okuliarmi a šnorchlom Acra Na potápanie ako sa patrí určite využijete potápačské okuliare a šnorchel Acra. Majú dvojzorníkové tvarovanie. S ohľadom na rozmery a farbu sú výrobkom určeným pre mužov aj ženy. Sklá vám nebudú svet akokoľvek zafarbovať, pretože sú transparentné. Na napojenie náustku je určená ohybná trubica, ktorá slúži na pohodlnejšie pripevnenie v ústach. Aby sa do šnorchlu nedostala voda, je vybavený na konci trubice vlnolamom. Jednoduchá lícnica sa ľahko prispôsobí tvári. Šnorchel Acra ponúka dĺžku 420 mm. Oceníte vybavenie šnorchlu dvoma ventilmi. Čaká vás teda šnorchlovanie s maximálnym komfortom.

E-shop Alza.sk predáva tento tovar ACRA šnorchlovacia súprava modrá za výhodnú cenu 9.29 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kamil

Nakúpila som v elektronickom obchode Alza.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Hedviga

Produkt ACRA šnorchlovacia súprava modrá má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Súpravy aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Cecília

Výber tovaru z kategorie Súpravy bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si ACRA šnorchlovacia súprava modrá. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Alza.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Ervín

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Dagmara

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Štefan

ohodnotím neskôr

Gertrúda

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Alza.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Adrián

ACRA šnorchlovacia súprava modrá som si kúpila za super cenu 9.29 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Calter Senior S09 + M283 P + S, žltá

Potápačská sada Calter Senior S09 + M283 P + S, žltá:Cítite sa pod vodnou hladinou ako ryba vo vode a radi preskúmavate svet, ktorý sa vám tam otvára? Potápačská súprava Senior z radu Calter v...

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.05.2024