Bery Jones Kešu v jogurte – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.29 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Orechy Bery Jones Kešu v jogurte:Orechy Bery Jones Kešu v jogurte 500 gVyskúšajte kešu trochu inak, než býva zvykom. Vychutnajte si ich typicky jemnú chuť v kombinácii s jogurtom a určite nebudete ľutovať. Doprajte svojmu telu poriadnu dávku zdraviu prospešných látok a ešte potešte chuťové poháriky. Jemná maslová chuť obľúbených kešu orechov v kombinácii s jogurtovou polevou vám určite zlepší deň.Hlavné prednosti kešu v jogurte Bery Jones 500 gKešu oriešky obsahujú aj množstvo vitamínov, ďalších minerálov a zdravé tukyPotešia nielen chuťové poháriky, ale aj váš organizmusSkvelé doma pri televízore aj na výletyPre milovníkov kešu aj jogurtovej polevyV balení nájdete 500 g kešu v jogurteEkologické balenie ohľaduplné k životnému prostrediuNeodolateľná chuť kešu v jogurte Bery JonesNajväčším prínosom kešu orechov je jednoznačne ich vysoký podiel horčíka. Jeho hlavnou funkciou je aktivovať viac ako 300 enzýmov, ktoré regulujú najdôležitejšie metabolické procesy v tele. Medzi ne patrí napríklad prevod jedla na energiu alebo tvorba bielkovín a aminokyselín. Horčík taktiež zlepšuje kvalitu spánku a pomáha spomaľovať procesy starnutia v organizme. Nezanedbateľný je tiež podiel bielkovín, ktoré sú základným stavebným kameňom ľudského organizmu. Bielkoviny majú tiež zásadnú úlohu pri spaľovaní tukov a znižovaní nadváhy.Kešu oriešky samozrejme obsahujú aj množstvo vitamínov, ďalších minerálov a zdravé tuky. V kombinácii s jogurtovou polevou sú teda lahôdkou, ktorá poteší nielen chuťové poháriky, ale aj váš organizmus. Maškrtenie s kešu v jogurte Bery JonesKešu v jogurte si môžete vychutnať len tak alebo nimi obohatiť vašu obľúbenú raňajkovú kašu či orechovú zmes. Nič nepokazíte ani keď ich použijete ako ozdobu domácich dezertov.Obaly Bery Jones šetria našu planétuPríroda nám dáva plody, ktoré robia náš život chutnejším. Vážime si ju, a preto ju nechceme zbytočne zaťažovať. Kešu v jogurte vám preto dodáme v ekologickom obale, ktorý môžete znova použiť vďaka jeho znovuuzatvárateľnému dizajnu.Výživové údajeEnergetická hodnota: 2387 kJ / 573 kcalTuky: 39g - z toho nasýtené mastné kyseliny: 27 gSacharidy: 48 g - z toho cukry: 40 gBielkoviny: 7 gSoľ: 0,16 gZloženie a doplňujúce informáciePOLEVA S JOGURTOVOU PRÍCHUŤOU 70 % ± 3 % (cukor, plne stužený palmojadrový tuk, sušená srvátka, sušený jogurt 2 % (mlieko, jogurtová kultúra), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; emulgátor: lecitíny; aroma), JADRÁ KEŠU ORECHOV 28 % ± 3 %, LEŠTIACA ZMES (tapiokový škrob, cukor, leštiaca látka: šelak).Krajina pôvodu: Česká republikaVýrobok môže obsahovať stopy arašidov, ostatných škrupinových plodov a sezamu.Podmienky skladovaniaNevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Skladujte v suchu a chlade.

E-shop Alza.sk predáva tento tovar Bery Jones Kešu v jogurte za výhodnú cenu 9.29 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Miloš

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Gejza

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Blanka

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Bery Jones Kešu v jogurte. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Maximilián

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Ľubomír

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Sláva, Slávka

V kategórií Orechy v jogurte som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Bery Jones Kešu v jogurte. Som spokojný a nemenil by som.

Oto

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Roland

Za cenu 9.29 € som si nemohla vybrať lepšie

Bery Jones Mandle v jogurte

Orechy Bery Jones Mandle v jogurte:Orechy Bery Jones Mandle v jogurte 500 gUž ste niekedy vyskúšali mandle v jogurtovej poleve? Sladké sú tak akurát a v kombinácii s jogurtovou polevou dodajú...