BLACK FRIDAY - Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 39.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR a kompresným strihom sú pre hokejistov nevyhnutné. Priedušné časti obmedzujú potenie na minimum.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR za výhodnú cenu 39.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Etela

Produkt BLACK FRIDAY - Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové doplnky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Otília

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Daniel

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt BLACK FRIDAY - Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR. Som spokojný a nemenil by som.

Gustáv

Výborná kvalita za fajn cenu 39.99 €

Ctibor

Chcel som si kúpiť BLACK FRIDAY - Nohavice so suspenzorom Warrior Tight Compression SR a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Hubert

Eshop sportobchod.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Víťazoslav

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Hugo

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové doplnky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.09.2021