BLACK FRIDAY - Ramená Bauer NSX SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 36.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer NSX S18 SR zabezpečia ochranu a pohodlie pri tréningoch i zápasoch amatérskym hokejistom.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená Bauer NSX SR za výhodnú cenu 36.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Adrián

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Štefan

Výber tovaru v kategórií Hokejové chrániče ramien som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Boris

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Aleš

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Miroslava

Chcel som si kúpiť BLACK FRIDAY - Ramená Bauer NSX SR a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Iveta

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022