BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme 2S Pro Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 44.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Supreme 2S Pro Yth sú najvyšším modelom Supreme pre najmladšie hokejové nádeje a poskytujú špičkovú ochranu zásluhou najnovších technológií.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme 2S Pro Yth za výhodnú cenu 44.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bonifác

Výborná kvalita za fajn cenu 44.99 €

Vratko

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Edita

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Miriama

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme 2S Pro Yth. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Berta

Nezdalo sa mi, že by bol BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme 2S Pro Yth taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové chrániče ramien lepšiu alternatívu nenájdete.

Adrián

Za takto dobrú cenu - 44.99 € lepší produkt nenájdete

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022