BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme S29 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 85.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Špičkové seniorské chrániče ramien Bauer Supreme S29 SR sú tretím najvyšším modelom z radu Supreme.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme S29 SR za výhodnú cenu 85.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kazimír

Ak potrebujem kúpiť Hokejové chrániče ramien, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Milan

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Oto

Produkt BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme S29 SR má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové chrániče ramien aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Oldrich

BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme S29 SR som si kúpila za super cenu 85.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Valentín

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Gustáv

Výborná kvalita za fajn cenu 85.99 €

Ján

Nezdalo sa mi, že by bol BLACK FRIDAY - Ramená Bauer Supreme S29 SR taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové chrániče ramien lepšiu alternatívu nenájdete.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022