BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 99.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové ramená CCM Jetspeed FT1 Junior zabezpečia stopercentnú ochranu mladých profi hráčov na tréningoch i ostrých zápasoch.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Junior za výhodnú cenu 99.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vojtech

BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Junior je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Beňadik

BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Junior som si kúpila za super cenu 99.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Matúš

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Olympia

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Gregor

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Klement

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Elvíra

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Ľudmila

Za takto dobrú cenu - 99.99 € lepší produkt nenájdete

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022