BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 41.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Detský hokejový chránič ramien CCM Jetspeed FT1 Yth zabezpečí dobrú ochranu detí v osobných súbojoch na tréningu i pri zápasoch.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Yth za výhodnú cenu 41.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bohdan

S produktom BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Yth za cenu 41.99 € som spokojný.

Erik

Čakala som na zľavu a kúpila som za 41.99 €.. odporúčam

František

Za cenu 41.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Dušana

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT1 Yth som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Božena

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022