BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT370 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 63.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové chrániče ramen CCM Jetspeed FT370 Jr. zabezpečia ochranu mladých amatérskych hráčov v osobných súbojoch na tréningu i pri zápasoch.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT370 Junior za výhodnú cenu 63.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Lea

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Tichomír

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Diana

Za takto dobrú cenu - 63.99 € lepší produkt nenájdete

Otília

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Alexandra

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Elena, Helena

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop sportobchod.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 09.12.2022

(80%)