BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT370 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 73.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové chrániče ramien CCM Jetspeed FT370 SR zabezpečia dobrú ochranu amatérskych hráčov v osobných súbojoch na tréningu i pri zápasoch.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená CCM Jetspeed FT370 SR za výhodnú cenu 73.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Pankrác

Eshop sportobchod.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Gabriel

Výber tovaru v kategórií Hokejové chrániče ramien som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Bibiána

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Štefánia

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Radomír

Za takto dobrú cenu - 73.99 € lepší produkt nenájdete

Nadežda

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Oliver

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Bohdana

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové chrániče ramien viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.10.2022