BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 107.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Warrior Alpha DX JR sú najvyšším modelom chráničov ramien pre sezónu 2019/2020. Ramená výborne tlmia nárazy a sú odolné a ľahké.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX JR za výhodnú cenu 107.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bibiána

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Hermína

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX JR som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Denis

S produktom BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX JR za cenu 107.99 € som spokojný.

Medard

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX JR. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Alžbeta

Výber tovaru z kategorie Hokejové chrániče ramien bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX JR. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Henrieta

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Ľuboš, Ľubor

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Silvia

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.10.2022