BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX4 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 52.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Warrior Alpha DX4 SR sú hokejové chrániče ramien pre amatérskych hráčov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX4 SR za výhodnú cenu 52.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ján

V kategórií Hokejové chrániče ramien som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Víťazoslav

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop sportobchod.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Želmíra

BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX4 SR som si kúpila za super cenu 52.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Božidara

Produkt BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX4 SR je naozaj veľmi pekný!

Martina

Moje hodnotenie je 100%.

Melánia

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022