BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX5 JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 39.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Warrior Alpha DX5 JR sú základné chrániče pre juniorských hobby hokejistov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX5 JR za výhodnú cenu 39.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Lesana, Lesia

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX5 JR som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Alexandra

Nezdalo sa mi, že by bol BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX5 JR taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové chrániče ramien lepšiu alternatívu nenájdete.

Milan

Moje hodnotenie je 100%.

Ladislav

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Elvíra

BLACK FRIDAY - Ramená Warrior Alpha DX5 JR som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022