Chránič zubov FOX 40 Grippguard + Box Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Chránič zubov s FOX 40 Grippguard Junior je detský anatomicky tvarovaný chránič zubov s vyššou absorpciou nárazu a možnosťou tepelného natvarovania.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Chránič zubov FOX 40 Grippguard + Box Junior za výhodnú cenu 7.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Klement

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Chránič zubov FOX 40 Grippguard + Box Junior som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Ambróz

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Patrícia, Patrik

Chránič zubov FOX 40 Grippguard + Box Junior som si kúpila za super cenu 7.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Irma

Čakala som na zľavu a kúpila som za 7.99 €.. odporúčam

Marián

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové doplnky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 17.01.2022