Chránič zubov SAFEJAWZ Ortho Series – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Chránič zubov SAFEJAWZ Ortho Series poskytne maximálnu ochranu v hornej i dolnej časti zubov. Nízky profil a dobrá tvarovateľnosť prinášajú perfektné pohodlie.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Chránič zubov SAFEJAWZ Ortho Series za výhodnú cenu 15.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Linda

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Eduard

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Emanuel

Chránič zubov SAFEJAWZ Ortho Series som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Lea

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Chránič zubov SAFEJAWZ Ortho Series som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Alfonz

Chránič zubov SAFEJAWZ Ortho Series som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.09.2021