Dámsky suspenzor Bauer NG Jill Pelvic – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 11.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Dámsky suspenzor s novo navrhnutou penovou vložkou presne kopíruje ženskú anatómiu.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Dámsky suspenzor Bauer NG Jill Pelvic za výhodnú cenu 11.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Alexandra

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Dámsky suspenzor Bauer NG Jill Pelvic. Som spokojný a nemenil by som.

Laura

Dámsky suspenzor Bauer NG Jill Pelvic som si kúpila za super cenu 11.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Drahomíra

Chcel som si kúpiť Dámsky suspenzor Bauer NG Jill Pelvic a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Augustín

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové doplnky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Tomáš

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Ivana, Ivona

Za takto dobrú cenu - 11.99 € lepší produkt nenájdete

Emanuel

Nezdalo sa mi, že by bol Dámsky suspenzor Bauer NG Jill Pelvic taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 18.04.2021