Dvojdielne ribano CCM Perf Loose Fit SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 61.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Set obsahuje triko s dlhým rukávom a spodné nohavice CCM vyrobené zo 100% polyesterového vlákna. Maximálne funkčné a pohodlné.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Dvojdielne ribano CCM Perf Loose Fit SR za výhodnú cenu 61.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Linda

V kategórií Hokejové doplnky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Adrián

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Dvojdielne ribano CCM Perf Loose Fit SR. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Mária

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Florián

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Slavomír

Nezdalo sa mi, že by bol Dvojdielne ribano CCM Perf Loose Fit SR taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.10.2023