Fľaša na pitie Fischer 1 L žltá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.89 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejová fľaša na pitie Fischer 1 L žltá je určená najmä pre hokejistov na pitie skrz hokejový košík. Športová fľaša s dlhým náustkom a so šraubovacím uzáverom sa dá použiť aj na ostatné športové aktivity. Skvelý tip na darček!

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Fľaša na pitie Fischer 1 L žltá za výhodnú cenu 3.89 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(83%)

Tomáš

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Bartolomej

Výber tovaru z kategorie Hokejové doplnky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Fľaša na pitie Fischer 1 L žltá. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Monika

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Ervín

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Fľaša na pitie Fischer 1 L žltá za cenu 3.89 €

Vladimíra

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Gašpar

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Beáta

Produkt Fľaša na pitie Fischer 1 L žltá má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové doplnky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.12.2022

(83%)