Head Headband čierna veľ. UNI – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 5.89 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Športová čelenka Head Headband čierna veľ. UNI: Čelenka Head Headband je praktickým doplnkom pre všetkých, ktorí sa venujú raketovým aj iným športom. Efektívne zadržiava pot z čela a vy sa vďaka tomu budete môcť úplne sústrediť na hru. Vyrobená je z 90 % z bavlny a z 10 % z elastanu, vďaka ktorému je skvele pružná a ľahko si ju tak nasadíte na čelo. Čelenka vyniká maximálnu absorpciou potu a aj sa veľmi príjemne nosí. Head Headband ocenia všetci tenisti, ale aj hráči squashu, či bedmintonu, ktorým perfektne uľahčí ich hru. Kľúčové vlastnosti čelenky Head Headband čierna veľkosť UNIČelenka vhodná pre hráčov raketových športovEfektívne zadržiava pot z čelaVyrobená z 90 % z bavlny a z 10 % z elastanuVeľmi pružná a ľahko sa nasadzujeČelenka Head Headband maximálne absorbuje potFarebné vyhotovenie: čierne Veľkosť:UNI

E-shop Alza.sk predáva tento tovar Head Headband čierna veľ. UNI za výhodnú cenu 5.89 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(84%)

Dagmara

Nezdalo sa mi, že by bol Head Headband čierna veľ. UNI taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Alza.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Oblečenie a obuv lepšiu alternatívu nenájdete.

Nina

ohodnotím neskôr

Tamara

Head Headband čierna veľ. UNI som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Elvíra

Moje hodnotenie je 100%.

Alan

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Prokop

Obchod Alza.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Adidas CourtJam Bounce W čierna/biela EU 36,67/225 mm

Tenisové topánky Adidas CourtJam Bounce W čierna/biela EU 36,67/225 mm:Adidas CourtJam Bounce WDámske topánky Adidas CourtJam Bounce W sú určené špeciálne pre tenisové hráčky, ktoré ich využijú na...

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.04.2024

(84%)