Hokejové ribano Opus junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 14.29 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové ribano Opus junior je vyrobené z bavlny a pružnej lycry pre príjemný pocit počas hry. Strih je jednodielny s dlhým rukávom a nohavicami. Pre jednoduché obliekanie je ribano vybavené dlhým zipsom. Základné ribano za prijateľnú cenu.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Hokejové ribano Opus junior za výhodnú cenu 14.29 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Milan

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Filip

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

René

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Estera

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Adam a Eva

Nezdalo sa mi, že by bol Hokejové ribano Opus junior taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Miloslav

V kategórií Hokejové doplnky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022