Hokejové štucne Bauer 200 Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Žiacke hokejové štucne Bauer 200 sú základné štucne vhodné na tréning, ktoré doplnia dres z radu Bauer Series.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Hokejové štucne Bauer 200 Yth za výhodnú cenu 15.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(79%)

Tibor

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Dobromila, Kevin

Ak potrebujem kúpiť Hokejové doplnky, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Rozália

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Prokop

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Vavrinec

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Medard

Chcel som si kúpiť Hokejové štucne Bauer 200 Yth a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 15.04.2021

(79%)