Hokejové štucne Opus Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Žiacke hokejové štucne Opus sú určené pre nenáročných amatérskych hráčov. Štucne na hokej sú vyrobené z pevného materiálu, ktorý si dokáže dlho udržať veľkú pružnosť. Hokejové štucne Opus za zaujímavú cenu.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Hokejové štucne Opus Yth za výhodnú cenu 7.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ivan

Hokejové štucne Opus Yth som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Dionýz

V kategórií Hokejové doplnky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Belo

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop sportobchod.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Medard

Eshop sportobchod.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Cyprián

Nezdalo sa mi, že by bol Hokejové štucne Opus Yth taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022