Holene pre rozhodcov CCM SG 100 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 67.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Holene pre rozhodcov CCM SG 100 z kolekcie 2013/2014 sú veľmi kvalitné chrániče holení určené pre rozhodcov ľadového hokeja. Nevyhnutný doplnok pre všetkých rozhodcov ponúka dokonalú ochranu a komfort vďaka kvalitným materiálom a pevné a jednoduché upínanie.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Holene pre rozhodcov CCM SG 100 SR za výhodnú cenu 67.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Regína

Holene pre rozhodcov CCM SG 100 SR som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Vojtech

Ak potrebujem kúpiť Hokejové doplnky, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Alexandra

Chcel som si kúpiť Holene pre rozhodcov CCM SG 100 SR a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Bonifác

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Emil

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Levoslav

Výber tovaru v kategórií Hokejové doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Gizela

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022