Lakte CCM Tacks 9080 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 64.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Lakte CCM Tacks 9080 Junior sú druhý najvyšší juniorský model z radu Tacks pre sezónu 2019/20.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Lakte CCM Tacks 9080 Junior za výhodnú cenu 64.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kamila

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové chrániče lakťov viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Vanda

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Žaneta

Za takto dobrú cenu - 64.99 € lepší produkt nenájdete

Oskár

Čakala som na zľavu a kúpila som za 64.99 €.. odporúčam

Marta

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Žaneta

Lakte CCM Tacks 9080 Junior je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Sidónia

Na nete má Lakte CCM Tacks 9080 Junior veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Koloman

Lakte CCM Tacks 9080 Junior som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Lakte WinnWell AMP500 SR

Lakte WinnWell AMP500 sú hokejové chrániče určené pre amatérskych hokejových hráčov.

Lakte WinnWell AMP500 Junior

Juniorské lakte WinnWell AMP500 sú hokejové chrániče určené pre mladých amatérskych hokejových hráčov.

BLACK FRIDAY - Lakte WinnWell AMP500 Yth

Žiacke lakte WinnWell AMP500 sú hokejové chrániče určené pre malých amatérskych hokejových hráčov.

Lakte Opus 4076 SR

Lakte Opus 4076 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Lakte Opus 4075 Junior

Lakte Opus 4075 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hráčov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Lakte Opus 4074 Yth

Lakte Opus 4074 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hráčov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 23.05.2022