Náhradná zátka k Zdravej fľaši R&B Mědílek – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 0.79 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náhradná zátka k Zdravej fľaši je určená ako náhradný diel a slúži na uzatváranie a pitie nápoja zo športovnej fľaše. Krátku zátku jednoducho vymeníte vo viečku fľaše. Krátka hubica je kompatibilná aj s ostatnými fľašami od R&B Mědílek.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Náhradná zátka k Zdravej fľaši R&B Mědílek za výhodnú cenu 0.79 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Žigmunt

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Alexej

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Irena

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Náhradná zátka k Zdravej fľaši R&B Mědílek som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Lýdia

S nákupom v obchode sportobchod.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Iľja, Eliáš

Čakala som na zľavu a kúpila som za 0.79 €.. odporúčam

Zlatica

S produktom Náhradná zátka k Zdravej fľaši R&B Mědílek za cenu 0.79 € som spokojný.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022