Náhradné viečko k Zdravej fľaši – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 1.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náhradné viečko k Zdravej fľaši je určené ako náhradný diel a slúži na uzavretie a pitie nápoja zo športovej fľače od firmy R&B Mědílek. Kompletné viečko vrátane zátky jednoducho vymeníte za nové. Náhradné viečko je kompatibilné aj s ostatnými fľašami R&B Mědílek.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Náhradné viečko k Zdravej fľaši za výhodnú cenu 1.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Lujza

V kategórií Hokejové doplnky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Irma

Nezdalo sa mi, že by bol Náhradné viečko k Zdravej fľaši taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Martin, Maroš

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Tadeáš

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Galina

Na Heureke som hľadal kvalitné Hokejové doplnky. Náhradné viečko k Zdravej fľaši mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Svetozár

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Tadeáš

Náhradné viečko k Zdravej fľaši je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022