Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 10.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Yth/Junior je odolný chránič krku vyrobený zo silnej peny. Dokonale chráni krk pri kontaktu s pukom alebo hokejkou. V zadnej časti je chránič krku opatrený zapínaním na suchý zips.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior za výhodnú cenu 10.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Oľga

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Radovan

Produkt Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior je naozaj veľmi pekný!

Bohdan

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Rudolf

Chcel som si kúpiť Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Drahomír

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Božidara

Produkt Nákrčník Bauer NG NLP7 Core Junior má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové doplnky aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Tamara

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.02.2023