Nákrčník WinnWell Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Žiacky nákrčník WinnWell Yth na suchý zips z odolného polyesteru ochráni váš krk pred korčuľami, hokejkami i pukom.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Nákrčník WinnWell Yth za výhodnú cenu 7.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(79%)

Barbora

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop sportobchod.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Marína

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Nákrčník WinnWell Yth. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Nora

Nákrčník WinnWell Yth som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Adela

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Félix

V kategórií Hokejové doplnky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Adrián

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Marína

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Hedviga

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 14.08.2022

(79%)