Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 10.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 sú určené na zjednotenie farby nohavíc juniorského hokejového tímu. Návleky vyrobené z odolného polyesterového vlákna ponúkajú veľký priestor na umiestnenie reklám. Zapínanie je riešené opaskom s prackou a šnúrkou.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 Junior za výhodnú cenu 10.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Miloslava

S produktom Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 Junior za cenu 10.99 € som spokojný.

Adriána

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 Junior. Som spokojný a nemenil by som.

Šimon

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Vít

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové doplnky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Martina

Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 Junior som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Ondrej, Andrej

Produkt Návleky na hokejové nohavice Opus 3969 Junior je naozaj veľmi pekný!

Emília

Ak potrebujem kúpiť Hokejové doplnky, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022