Podväzky Bauer Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové podväzky Bauer junior slúžia na uchytenie hokejových štulpní. Podväzkový pás klasického strihu s plastovými klipsami pre isté a bezpečné uchytenie štulpní. Podväzkový pás z 3,2 cm širokej gumy je nastaviteľný v rozsahu 55,9 - 73,7 cm.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Podväzky Bauer Junior za výhodnú cenu 9.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Laura

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Oľga

Výber tovaru v kategórií Hokejové doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Zina

Podväzky Bauer Junior som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Angela, Angelika

Na nete má Podväzky Bauer Junior veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Benjamín

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Júlia, Juliana

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Podväzky Bauer Junior. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Roman

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Lucia

Podväzky Bauer Junior som si kúpila za super cenu 9.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022