Ponožky Bauer Essential Tall Black – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 14.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Dlhé čierne kompresné ponožky Bauer Essential zaručia perfektné pohodlie i počas náročnej hry. Bránia pľuzgierom a pomáhajú k lepšiemu prekrveniu svalov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ponožky Bauer Essential Tall Black za výhodnú cenu 14.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

František

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Klára

Na nete má Ponožky Bauer Essential Tall Black veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Zoja

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Koloman

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Ignác

Výber tovaru v kategórií Hokejové doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Bohumil

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Ponožky Bauer Essential Tall Black za cenu 14.99 €

Branislava, Bronislava

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Vendelín

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ponožky Bauer Essential Tall Black. Som spokojný a nemenil by som.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.07.2022