Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 19.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock majú technológiu proti zápach a podporu klenby a dokonalé odvetranie.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock za výhodnú cenu 19.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(81%)

Oliver

Za takto dobrú cenu - 19.99 € lepší produkt nenájdete

Radomír

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Paulína

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Jela

Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock som si kúpila za super cenu 19.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

František

Výber tovaru v kategórií Hokejové doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Agáta

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock za cenu 19.99 €

Valentína

Výber tovaru z kategorie Hokejové doplnky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Ponožky Bauer Premium Performance Skate Sock. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.10.2022

(81%)