Ponožky Bauer Pro Tall Black – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 19.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Čierne kompresné ponožky Bauer Pro Tall zabezpečia dobré prekrvovanie svalov nielen počas hokejového zápasu. Ventilačné zóny sú zárukou vysokého komfortu.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ponožky Bauer Pro Tall Black za výhodnú cenu 19.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Zora

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ponožky Bauer Pro Tall Black. Som spokojný a nemenil by som.

Lesana, Lesia

Ponožky Bauer Pro Tall Black som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Kornélia

Výber tovaru z kategorie Hokejové doplnky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Ponožky Bauer Pro Tall Black. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Perla

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Ponožky Bauer Pro Tall Black som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Eliška

Za takto dobrú cenu - 19.99 € lepší produkt nenájdete

Levoslav

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.09.2021