Ponožky CCM Proline Sock Knee – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 16.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ponožky Proline Bamboo sú vysoko kvalitné ponožky pre všetkých hokejistov, ktorí majú radi stopercentné pohodlie.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ponožky CCM Proline Sock Knee za výhodnú cenu 16.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kamila

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ponožky CCM Proline Sock Knee. Som spokojný a nemenil by som.

Edita

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Elena, Helena

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Adriána

S produktom Ponožky CCM Proline Sock Knee za cenu 16.99 € som spokojný.

Aleš

V kategórií Hokejové doplnky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Ivica

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Ponožky CCM Proline Sock Knee som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Hugo

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Kornélia

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 18.04.2021