Pravý rohový diel Thule 50823 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.39 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Pravý rohový diel Thule 50823 k nosiču EuroClassic G6 929/928 je profesionálne a spoľahlivé príslušenstvo nosiča bicyklov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Pravý rohový diel Thule 50823 za výhodnú cenu 7.39 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Fridrich

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Anton

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Bohuš

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Renáta

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Adrián

Pravý rohový diel Thule 50823 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Alexej

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Vratko

ohodnotím neskôr

Nikola

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Ľavý kryt svetlometu Thule 50716

Ľavý kryt svetlometu Thule 50716 k nosiču EuroClassic G6 929 je profesionálny a spoľahlivé príslušenstvo nosiče bicyklov.

Držiak bicykla s remienkom Thule 52250

Držiak bicykla s remienkom Thule 52250 k nosiču EuroClassic G6 929/928

Pravý kryt svetlometu Thule 50717

Pravý kryt svetlometu Thule 50717 k nosiču EuroClassic G6 929 je profesionálny a spoľahlivé príslušenstvo nosiče bicyklov.

Uťahovací pásik Thule 52266

Uťahovací pásik Thule 52266 k nosiču EuroClassic G6 929 je náhradný diel k nosiču bicyklov EuroClassic G6 929/928.

Držiak ŠPZ Thule 52307

Držiak ŠPZ Thule 52307 k nosiču EuroClassic G6 929/928 je profesionálny a spoľahlivé príslušenstvo nosiče bicyklov.

Koncovka Thule 50826

Koncovka Thule 50826 k nosiču EuroClassic G6 929 je profesionálne a spoľahlivé príslušenstvo nosiča bicyklov.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.02.2023