Ramená Bauer Nexus 2N SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 122.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Nexus 2N S18 SR pre veľmi náročných profesionálnych hráčov prinášajú vynikajúcu ochranu a dokonalý komfort dospelým hokejistom.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Nexus 2N SR za výhodnú cenu 122.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Natália

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop sportobchod.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Július

Výber tovaru v kategórií Hokejové chrániče ramien som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Jela

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená Bauer Nexus 2N SR. Som spokojný a nemenil by som.

Hedviga

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Kornel

Ramená Bauer Nexus 2N SR je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Belo

Produkt Ramená Bauer Nexus 2N SR má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové chrániče ramien aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Filoména

Ramená Bauer Nexus 2N SR som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022