Ramená Bauer Supreme 1S Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 41.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Supreme 1S Yth sú veľmi ľahké a poskytnú stopercentnú ochranu najmenším nádejným hokejistom.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Supreme 1S Yth za výhodnú cenu 41.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Veronika

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Silvia

Nezdalo sa mi, že by bol Ramená Bauer Supreme 1S Yth taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové chrániče ramien lepšiu alternatívu nenájdete.

Vendelín

Na Heureke som hľadal kvalitné Hokejové chrániče ramien. Ramená Bauer Supreme 1S Yth mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Klaudia

Za takto dobrú cenu - 41.99 € lepší produkt nenájdete

Urban

Ramená Bauer Supreme 1S Yth je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022