Ramená Bauer Supreme 2S JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 109.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Špičkové juniorské chrániče ramien Bauer Supreme 2S JR sú druhým najvyšším modelom z najnovšieho radu Supreme.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Supreme 2S JR za výhodnú cenu 109.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Bohuš

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Vladislav

Na Heureke som hľadal kvalitné Hokejové chrániče ramien. Ramená Bauer Supreme 2S JR mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Jerguš

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Nikola

Za takto dobrú cenu - 109.99 € lepší produkt nenájdete

Nataša

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.10.2022

(80%)