Ramená Bauer Supreme 2S Pro JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 125.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Supreme 2S Pro JR sú najvyšším modelom Supreme pre mladých profíkov a poskytujú špičkovú ochranu zásluhou najnovších technológií.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Supreme 2S Pro JR za výhodnú cenu 125.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Cecília

Ramená Bauer Supreme 2S Pro JR som si kúpila za super cenu 125.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Radúz

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Soňa

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Laura

Na nete má Ramená Bauer Supreme 2S Pro JR veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Ida

Na Heureke som hľadal kvalitné Hokejové chrániče ramien. Ramená Bauer Supreme 2S Pro JR mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Jarmila

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022