Ramená Bauer Supreme S170 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 52.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Supreme S170 Junior 2017 sú spoľahlivým chráničom juniorských hokejistov. Poskytujú ochranu, podporia výkonnosť.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Supreme S170 Junior za výhodnú cenu 52.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Denis

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Koloman

Ramená Bauer Supreme S170 Junior som si kúpila za super cenu 52.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Vít

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Ctibor

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Teodor

Na Heureke som hľadal kvalitné Hokejové chrániče ramien. Ramená Bauer Supreme S170 Junior mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Alojz

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Vasil

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022