Ramená Bauer Vapor 2X PRO JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 132.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Vapor 2X PRO JR pre veľmi náročných juniorských hráčov poskytujú vynikajúcu ochranu a dokonalý komfort.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Vapor 2X PRO JR za výhodnú cenu 132.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Hedviga

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Branislav, Bruno

Moje hodnotenie je 100%.

Ľudovít

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Bohdana

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Blanka

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená Bauer Vapor 2X PRO JR. Som spokojný a nemenil by som.

Viola

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Dobroslava

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Ramená Bauer Vapor 2X PRO JR za cenu 132.99 €

Imrich

Čakala som na zľavu a kúpila som za 132.99 €.. odporúčam

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022