Ramená Bauer Vapor X2.9 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 91.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Bauer Vapor X2.9 SR pre náročných hobíkov poskytujú vynikajúcu ochranu a dobrý komfort.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Bauer Vapor X2.9 SR za výhodnú cenu 91.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Angela, Angelika

S nákupom v obchode sportobchod.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Drahoslava

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Jaroslav

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Ladislav

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Erik

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Beňadik

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Ivica

ohodnotím neskôr

Blahoslav

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená Bauer Vapor X2.9 SR. Som spokojný a nemenil by som.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022