Ramená CCM Jetspeed FT350 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 61.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Odolné a ľahké hokejové chrániče ramien CCM Jetspeed FT350 SR pro hobby hráčov poskytujú základnú ochranu.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená CCM Jetspeed FT350 SR za výhodnú cenu 61.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Valéria

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Ľubomil, Ľudomil

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Oldrich

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Marcela

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Lesana, Lesia

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022