Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 52.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth sú vynikajúce chrániče pre mladé hokejové nádeje.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth za výhodnú cenu 52.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Marcela

Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth som si kúpila za super cenu 52.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Drahoslav

Produkt Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové chrániče ramien aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Slavomír

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth za cenu 52.99 €

Jela

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Miloslava

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Oliver

ohodnotím neskôr

Justína

Ak potrebujem kúpiť Hokejové chrániče ramien, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Henrieta

Ramená CCM Super Tacks AS1 Yth je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022