Ramená CCM Tacks 9040 JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 45.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové chrániče ramien CCM Tacks 9040 JR sú vhodné pre juniorských rekreačných hráčov. Poskytujú základnú ochranu pri zachovaní dobrej pohyblivosti.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená CCM Tacks 9040 JR za výhodnú cenu 45.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Oľga

Moje hodnotenie je 100%.

Adam a Eva

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Radoslav

ohodnotím neskôr

Daniela

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Cyprián

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Bartolomej

Výborná kvalita za fajn cenu 45.99 €

Regína

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Lýdia

Ramená CCM Tacks 9040 JR som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022