Ramená CCM Tacks 9060 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 84.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové chrániče ramien CCM Tacks 9060 SR pre amatérsky i poloprofesionálny hokej so zvýšenou ochranou pri zachovaní dobrej pohyblivosti.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená CCM Tacks 9060 SR za výhodnú cenu 84.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Oldrich

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená CCM Tacks 9060 SR. Som spokojný a nemenil by som.

Dana, Danica

Za takto dobrú cenu - 84.99 € lepší produkt nenájdete

Amália

Nezdalo sa mi, že by bol Ramená CCM Tacks 9060 SR taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové chrániče ramien lepšiu alternatívu nenájdete.

Eduard

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Bohumír

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Gabriel

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Ramená CCM Tacks 9060 SR. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Ela

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop sportobchod.sk nesklamal.

Frederik

Výber tovaru v kategórií Hokejové chrániče ramien som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022