Ramená CCM Tacks 9080 JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 99.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hokejové chrániče ramien CM Tacks 9080 JR pre náročnejších juniorských hráčov vynikajú vysokou ochranou pri zachovaní dobrej pohyblivosti.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená CCM Tacks 9080 JR za výhodnú cenu 99.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(82%)

Henrieta

Výber tovaru v kategórií Hokejové chrániče ramien som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Sláva, Slávka

Chcel som si kúpiť Ramená CCM Tacks 9080 JR a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Lujza

Produkt Ramená CCM Tacks 9080 JR má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové chrániče ramien aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Aurélia

Ramená CCM Tacks 9080 JR je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Blahoslav

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Ramená CCM Tacks 9080 JR. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Marta

Moje hodnotenie je 100%.

Melánia

Produkt Ramená CCM Tacks 9080 JR je naozaj veľmi pekný!

Gabriela

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022

(82%)