Ramená Opus 4066 Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 31.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Opus 4066 Yth za výhodnú cenu 31.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Eduard

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové chrániče ramien viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Ľuboslav

Ramená Opus 4066 Yth je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Linda

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená Opus 4066 Yth. Som spokojný a nemenil by som.

Kristína

Čakala som na zľavu a kúpila som za 31.99 €.. odporúčam

Jozefína

Ak potrebujem kúpiť Hokejové chrániče ramien, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Jaromír

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Ramená Warrior Alpha QX Junior

Ramena Warrior Alpha QX Junior sú špičkovou generáciou chráničov ramien juniorských hokejistov. Tlmia nárazy, sú ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.08.2022