Ramená Opus 4067 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 59.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Opus 4067 Junior za výhodnú cenu 59.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Félix

Za cenu 59.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Bohuslav

Ak potrebujem kúpiť Hokejové chrániče ramien, tak určite nakupujem v sportobchod.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Kristína

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Hermína

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Alexander

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Zora

Za takto dobrú cenu - 59.99 € lepší produkt nenájdete

Alžbeta

Ramená Opus 4067 Junior som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Etela

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Ramená Warrior Alpha QX Junior

Ramena Warrior Alpha QX Junior sú špičkovou generáciou chráničov ramien juniorských hokejistov. Tlmia nárazy, sú ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.08.2022

(80%)