Ramená True AX7 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 86.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená True AX7 SR sú vynikajúcou voľbou pre výkonnostných hráčov i náročných hobíkov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená True AX7 SR za výhodnú cenu 86.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Jaroslava

Na nete má Ramená True AX7 SR veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Zora

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Marián

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Eduard

ohodnotím neskôr

Mojmír

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Bonifác

Za takto dobrú cenu - 86.99 € lepší produkt nenájdete

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022